Contact

Heeft u interesse in deelname aan Ecomobiel, neemt u dan contact met:

 

Ecomobiel - 54events

Adres:
Angstelkade 1
3631 NA Nieuwersluis
Nederland

beurs@54events.nl
0294 - 74 50 71

 

Team 54events


Rein Bosma
Senior sales & accountmanager          

rein@54events.nl
0294 - 74 50 72
06 - 38 14 52 24

Brian Weller
Sales- en accountmanager               

brian@54events.nl
06 - 24 86 31 60 

Jeanneke Bolscher
Senior sales- en accountmanager

jeanneke@54events.nl
06 - 30 33 46 80 


Wendy van de Geijn
Beursmanager

wendy@54events.nl
06 - 42 43 69 49

 


Lisa Leeuwestein
Projectcoördinator

lisa@54events.nl
0294 -74 50 71

 

Diederik Jansen
Marketing- & Communicatie manager

diederik@54events.nl
06 - 46 19 21 41 

 

Beurslocatie

Brabanthallen 's-Hertogenbosch
Diezekade 2
5222 AK 's-Hertogenbosch