Bel ons voor info 0294 - 74 50 70
×

GRATIS bezoekersregistratie
voor professionals:
nog dagen
sluiten X

Panel netcongestie: wat kan een transporteur wél doen?

  • Door:
    Johnny Nijenhuis, Etruck Academy® | Henk Brink, Brinkxl | Frits Reijners, Alliander | Henry Lootens, Stichting Gelijkspanning
  • Datum:
    dinsdag 6 oktober 2026
  • Tijd:
    12:45 - 13:30
  • Locatie:
    Podium Mobiliteit - hal 6

  • Netcongestie wordt vaak aangegrepen als reden om elektrificatie uit te stellen, maar klopt dat beeld nog? In dit panel gaan een netbeheerder, een onafhankelijk laadspecialist, een verlader en een transporteur met elkaar in gesprek over wat er voor de transporteur écht mogelijk is. We splitsen het bewust op in twee werelden. Vóór de meter, waar de transporteur zelf geen invloed op heeft: Frits Reijners van Alliander vertelt wat de netbeheerder kan bieden om een transporteur die de stap naar elektrisch wil maken, op weg te helpen. En achter de meter, op eigen terrein: samen met transporteur Marwin Melis (Melis Logistics) en laadspecialist Henry Lootens kijken we welke maatregelen je zelf kunt nemen om tóch elektrisch te gaan rijden. Tot slot schuift een verlader aan, de opdrachtgever die zijn transporteur vraagt het werk emissievrij uit te voeren. Waarom willen zij die versnelling, en hoe ver zijn ze bereid mee te bewegen, tot het realiseren van laadinfra op eigen terrein aan toe? Geen theorie, maar de praktijk van wat vandaag al kan.

    • Vóór de meter: wat kan de netbeheerder concreet bieden aan de transporteur die wil elektrificeren?
    • Achter de meter: welke maatregelen kan de transporteur op eigen terrein nemen om tóch elektrisch te rijden?
    • De verlader aan zet: waarom wil de opdrachtgever versnellen, en is hij bereid mee te investeren, tot laadinfra op eigen terrein aan toe?
  • Sprekers/Partners

    Johnny Nijenhuis

    Etruck Academy®
    Johnny  Nijenhuis

    Henk Brink

    Brinkxl
    Henk  Brink

    Frits Reijners

    Alliander
    Frits  Reijners

    Henry Lootens

    Stichting Gelijkspanning
    Henry  Lootens